Всю колекцію Молотів дивись на нашому сайті BeLegend
Розмір: 25х20мм.
Вага: 8.3г. Аg.
Виробництво: Україна, не Китай!
Матеріали: бронза, серібло 925пр., золото, біле золото (585 или 750пр.).
Покриття: посрібнення, позолота, родіювання.
Емалі: горяча або холодна емаль, колір на замовлення.
НАШ САЙТ! - натисніть на текст.
Гарантія возврата коштів протягом 14 днів, у випадку повернення товару, згідно законодавства України!
Готові виконати виріб на замовлення за вашими побажаннями в ювелірній бронзі, сріблі 925 проби, золоті 585 проби або покрити наші або ваші вироби сріблом, золотом, родієм.
_______________________________________________________________
Чи можна нам довіряти?
Тут можна переглянути відгуки про нашу роботу:
Ми поважаємо кожного клієнта та цінуємо ваші гроші.
Ми завжди на зв'язку, до нас легко додзвонитися. Інформаційна підтримка та консультації без проблем.
Амулет Молот Тора зображує священну зброю бога - Громовника Тора, яким він знищує своїх ворогів, висікаючи блискавки і грім, якими він вбиває і заганяє нечисть під землю.
Вважається, що Молот Тора, як і Секіра Перуна, знищує всі перешкоди на заваді свого власника. Молот Тора це символ творчої енергії та втілення божественної сили, що протистоїть усьому, що загрожує природному порядку речей. Найкращим матеріалом для виготовлення Молота Тора є срібло. Амулет призначений для постійного носіння, - від цього він не втратить свою силу, а навпаки збільшить.
Молот Тора є потужним оберегом, що оберігає вас від великих неприємностей і завдає точних ударів у відповідь противнику.
MIJOLLNIR подарує Вам силу справжнього воїна.
Докладніше про значення амулету читайте в нашій статье, а також як очистити та зарядити оберіг здесь.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Проба | 925 |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Эмаль |
| Вес | 8.3 г |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Толщина | 7.4 мм |
| Тематика рисунка/формы | Растения, Животные, Люди, Автомобили, Мотоциклы, Новый год/Рождество, День рождения, Восточные мотивы, Фразы/слова, Страны, города, Флаги, Музыка, Иероглифы, Сказки, мультфильмы, Прямоугольная форма, Религия/Крестики, Буквы, Торжество, Подарок, Классика, Юбилей, Муза, Поэт, Искусство, Амулет, Морская тематика, Море |
| Цвет металла | Белый, Желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Серебро 925 |
| Цвет | Белый |
| материал | бронза, серебро |
| состояние | идеально новое |
| размер | 25х20мм. |
| покрытия | золочение, серебрение, патинирование |











