Описание
Характеристики
Информация для заказа
Герб України кулон з камінням, Тризуб, Тризубець, підвіска, амулет
Всі кулони з Тризубом ТУТ
Вага: 4.8г. (Au.)
Камені: кр.1,25-20шт;
Розмір: 25х31мм. без кільця.
Виробництво Україна.
Тут можна переглянути більше наших виробів: BeLegend
Готові виконати виріб на замовлення за вашими побажаннями в ювелірній бронзі, сріблі 925 проби, золоті 585 проби або покрити наші або ваші вироби сріблом, золотом, родієм.
_______________________________________________________________
Чи можна нам довіряти?
Тут можна переглянути відгуки про нашу роботу:
Ми поважаємо кожного клієнта та цінуємо ваші гроші.
Ми завжди на зв'язку, до нас легко додзвонитися. Інформаційна підтримка та консультації без проблем.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 25 мм |
| Вид камня/вставки | Искусственный, Натуральный |
| Толщина | 2 мм |
| Цвет металла | Белый, Желтый |
| Длина | 31 мм |
| Тематика рисунка/формы | Страны, города, Флаги, Овальная форма, Классика, Юбилей |
| Количество камней | 20 шт |
| Проба | 925 |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет камней | Разные цвета |
| Вес | 4.6 г |
| Форма камня | Круг |
| Материал | |
| Материал | серебро 925 |








