Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кулон Тризуб в сонці великий
Всі кулони з Тризубом ТУТ
Размір: 40мм.
Вага: 10.8г. (Бр.)
Виробництво: Україна, не Китай!
Матеріали: бронза, срібло 925 пр., золото, біле золото (585 або 750 пр.).
Покриття: позолота, посріблення, родіювання.
Емалі: гаряча або холодна емаль, колір на замовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика рисунка/формы | Люди, Новый год/Рождество, День рождения, Страны, города, Флаги, Круглая форма, Торжество, Подарок, Классика, Искусство, Амулет |
| Пол | Унисекс |
| Проба | 925 |
| Покрытие | Чернение |
| Цвет металла | Белый, Желтый |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Вес | 10 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Бронза |







