Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відьма, Колдунья, Маргарита, баба Яґа кулон, підвіс
Розмір: 33x30мм.
Вага: 5.9г.
Можливі матеріали: срібло 925, золото (жовте, червоне (рожеве), біле, лимонне)
Покриття: родіювання, позолота.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Срібло |
| Вага | 5.9 г |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Новий рік/Різдво, День народження, Люди, Янголята/феї, Казки, мультфільми, Східні мотиви, Фрази/слова, Музика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Покриття | Віддзеркалити |
| метал | срібло |
| Основні | |
| Вид виробу | Кулон |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Призначення | Для жінок |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Нове |
| Стать | Жіночий |










